Ev depolama hizmeti almak istiyorsanız sektörün köklü firmalarından Maltepe Depolama ile iletişime geçebilir veya firma şubelerine gelerek hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ev eşyası depolama firması Maltepe Depolama 1995 yılından günümüze kadar sayısız kişiye ve kuruma hizmet vermiştir. Ev eşyası depolamada en önemli unsur eşyaların temiz ve güvenilir alanlarda saklanmasıdır. Eğer eşyalar güvenilir ve steril alanlarda depolanmaz ise verilen hizmet müşteriyi maddi ve manevi zarara uğratabilir. Bu konuda tecrübeli olan Maltepe eşya depolama firması gerekli olan tüm önlemleri alarak müşterilerinin huzurla ve güvenle hizmet almalarını sağlamaktadır. Ev eşyası depolamada size özel depolama alanları ayrılır. Bu alanların hacmi evinizin durumuna göre değişebilmektedir. 1+1, 2+1, 3+1 ve daha fazla eşyanız varsa ayrılan alanda bu ölçüde artmaktadır.

maltepe ev depolama

Evinizin depolanması için öncelikle firma tarafından evinize bir eksper eleman gönderiliyor. Eksper eşyalarınızın miktarını ve çeşitlerini rapor alır ve depolama tarihi kararlaştırılır. Eksper tuttuğu raporlar neticesinde depolama için ambalaj malzemelerini temin eder. Bu ambalajlama malzemeleri yüksek derecede mukavemetli ayrıca toza ve suya karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu sayede eşyalar güvenli ortamda ve temiz bir şekilde korunabilecektir.

Belirlenen gün ve saatte Maltepe depolama ekibi evinize gelerek hizmetlerine başlar. Öncelikle tüm eşyalarınız (koltuklar, yemek takımı, beyaz eşyalar, mobilyalar ve yatak takımı) ebatlarına uygun malzemelerle paketlenir. Dolaplarınız de-monte hale getirilerek paketlenir. Mutfak ve salon kırılacak eşyalarınız beyaz kağıtlarla sarılarak karton kolilere yerleştirilir. Tüm eşyalar paketlendikten sonra araca düzgün bir şekilde istiflenir. Eşyalar depolama birimlerine getirilerek size özel ayrılan alana yerleştirilir ve işlem tamamlanmış olur.
Daima bu şekilde ev depolama hizmeti sunan Maltepe Depolama istenildiği takdirde eşya sigortası da yapabilmektedir.