Maltepe Depolama ile özel eşyalarınızı sizin için özel ayrılan depolama alanlarında muhafaza edebilir ve dilediğinizde eşyalarınıza firmayla irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.

Maltepe eşya depolama bu sektörde özelleştirilmiş hizmet anlayışı ile müşterilerine daha ayrıcalıklı hizmetler sunmayı hedeflemektedir. 1995 yılında başladığı eşya depolama hizmetlerinde müşterilerine her zaman profesyonel kadrosu ile kaliteli hizmetler sunan firma müşterilerinden gelen yoğun istekler üzerine ofis depolama hizmeti sunmaya başlamıştır. 1995-2018 yılları arasında müşterilerden gelen teşekkürler, bu konuda ne kadar doğru bir karar alındığını ispatlamıştır. Maltepe Depolama sunduğu diğer eşya depolama hizmetlerinde olduğu gibi ofis depolama hizmetinde de garanti sunmakta ve sigorta yapabilmektedir.

Maltepe eşya depolama sunduğu tüm hizmetlerde olduğu gibi ofis eşyası depolama hizmetinde de müşteri memnuniyetini hedeflemekte ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Firma, bünyesinde özel eşyalarını depolayan müşterilerine tam anlamıyla güven verebilmek için isteyen müşterilerine depoları görebilme hakkını da vermektedir. Maltepe depolama birimleri daima kamera güvenlik teknolojileri ile korunmakta ayrıca belirli aralıklarla havalandırılıp temizliği yapılmaktadır.

Maltepe Depolama Maltepe Nakliyat alt kuruluşu olarak aynı vizyona sahip bir firmadır. “Profesyonel hizmet” misyonu ve müşteri kitlesi arttırma vizyonu ile gelecekte daha fazla müşteriye hizmet sunabilme gayesiyle depolama sektöründe hatasız ve kaliteli hizmetler sunmaya gayret göstermektedir. Sunduğu her depolama hizmetinde profesyonelliği ve hizmet yöntemleriyle farklılık yaratan maltepe depolama, alanında oldukça popüler bir firma olmuştur. Profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile müşterilerinden olumlu geri dönüşler alarak müşteri kitlesinde büyük bir artış meydana getirmiştir.
Maltepe Depolama ile özel eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız nasıl bir hizmet politikasıyla karşılaşacağınız sizlere önceden bildirilir. Firma önceden sizlere depolanacak eşyaların keşfi için bir eksper gönderir ve daha sonra;

maltepe ofis depolama

  1. Eksper depolanacak eşyaların çeşidini ve miktarını not ederek bu doğrultuda ambalajlama malzemeleri temin eder.
  2. Depolama tarihi geldiğinde Maltepe Depolama ekibi depolanacak eşyalarınızı özenle paketler.
  3. Kırılacak eşyalar beyaz kağıtlarla sarılır ve uygun ebattaki kolilere yerleştirilir. Kalan mobilyalar, koltuk takımları ve beyaz eşyalar ise depolama için özel temin edilmiş ambalajlama malzemeleriyle paketlenir.
  4. Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra eşyalar düzenli bir biçimde kamyona yüklenir.
  5. Eşyalar depolama birimlerine gönderilerek size önceden ayrılan alana yerleştirilir.
  6. Eşyalar depolama bitiş tarihine kadar güvenli bir şekilde depolanır.

Sizlerde Maltepe Depolama ile ofis depolama hizmeti almak istiyorsanız hemen iletişim sayfasından firma ile iletişime geçerek randevu tarihinizi belirleyebilirsiniz.