Maltepe Depolama Ne Yapar?

Eşyalarınızı evinizden veya bulunduğu konumdan paketleyip alarak depolama merkezlerine götürüp güvenle depolar. Bu süre zarfında dilediğiniz zaman eşyalarınızı görebilir ve alabilirsiniz. Aylık olarak ödenek alınmasına karşın yıllık ödemelerde indirimler de uygulanmaktadır.

Depolama Alanlarınız Hakkında Bilgi Verebilir Misiniz?

Depolama alanlarımız 7/24 kameralarla korunmakta ve rutin olarak havalandırılmaktadır. Yüksek zemin veya katlarda bulunan depolarımız sayesinde eşyalarınız rutubetten uzak bir ortamda muhafaza edilmektedir. Ev ve ofis eşyalarına göre dizayn edilen depolama alanlarımız sayesinde gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Eşya depolama ücretleri eşyaların depomuzda kaplayacağı net alana göre değişmektedir. Ücretsiz verdiğimiz ekspertiz hizmeti sayesinde detaylı eksper raporunuz doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

 

Kaç Kişilik Ekiple Hizmet Veriyorsunuz?

Genel olarak hizmet gücüne göre değişmekle birlikte 2+1 gibi standart bir evin depolanması için ortalama 5 kişilik ekiple hizmet veriyoruz. Ayrıntılı bilgi için lütfen

Sigorta Yapıyor Musunuz?

Eşyalarınız sizler için ne kadar değerli ise bizim için de bilhassa o kadar değerlidir. Eşyalarınızı sigortalayıp garanti altına almak bizim ilk yaptığımız işlemdir.