Maltepe Depolama ile eşyalarınızı güvenli ve steril alanlarda muhafaza edebilirsiniz. Depolama birimleri kamera güvenlik sistemleriyle kesintisiz olarak korunmakta ve belirli aralıklarla dezenfekte edilmektedir.
Eşya depolama günümüzde birçok kişi ve kurumun en temel gereksinimi haline gelmiştir. Maltepe depolama ile ev eşyası, özel eşyalar, arşivler, kurumsal belgeler vs. depolanabilmektedir. Eşya depolama hizmetleri garantili ve sigortalı olup Maltepe profesyonel ekibi vasıtası ile verilmektedir.

Depolanacak eşyaların miktarı eksper vasıtasıyla belirlenir ve bu ölçüde ambalajlama malzemeleri temin edilir. Kararlaştırılan gün ve saatte Maltepe Depolama ekibi eşyalarınızı ebat ve biçimlerine uygun ambalajlama malzemeleriyle paketleyerek araca yerleştirirler. De monte olması gereken mobilyalar marangozlar vasıtasıyla sökülerek paketlenir. Kırılacak eşyalar ve yemek takımları beyaz kağıtlarla sarılarak kolilere yerleştirilir. Paketleme işlemleri bittikten sonra eşyalarınız itina ile araca yerleştirilir ve ilgili depolama birimine gönderilir. Depolama birimlerinde eşyalarınız size özel ayrılan alanlara depo görevlisi vasıtasıyla yerleştirilir.

maltepe depolama

Müşteri isteğine göre eşya sigortası yapan Maltepe Eşya Depolama firması uzun yıllar boyunca eşya depolama hizmeti vermiştir. Bugüne kadar hiçbir müşterisini mağdur etmeyip bu alanda ne kadar iddialı bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Eğer eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız hemen Maltepe Depolama ile iletişime geçebilirsiniz ya da Maltepe Depolama şubelerine gelerek yüz yüze konuşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.